niedziela, 23 grudnia 2012

wesołych świąt!!

kochani, życzę wam wszystkiego, co tylko najlepsze i najpiękniejsze. życzę dni pełnych miłości i ciepła, nie tylko tych świątecznych, ale wszystkich nadchodzących w nowym roku. życzę spełnienia marzeń i dużo zdrowia. życzę nie tylko uginających się pod smakołykami stołów, ale również tego, żeby nikt nigdy nie był głodny ani samotny. życzę spokoju, równowagi, tolerancji i otwartości.

chciałabym również podziękować wam za to, że tylu z was kupiło moją książkę. mam wrażenie, że będę gościem w waszych domach przez te święta. to cudowne uczucie.
co roku nagrywam z bliskimi mi osobami w okresie świątecznym piosenkę lub kolędę. nie potrafimy co prawda za dobrze śpiewać, ale lubimy to robić, więc wybaczcie! 🙂 chcę się z wami podzielić tą miłą tradycją…

WESOŁYCH ŚWIĄT!!! BAWICIE SIĘ DOBRZE!!! XOXO, B.

happy x-mas cologne 2012

30 komentarzy do “wesołych świąt!!

 1. Takerbdn99

  Dziękuję i nawzajem oraz żeby każdy nadchodzący dzień zwiastował pani kolejną niezwykle radosną przygodę no i wesołych , przyjemnych , magicznych świąt 🙂

  Odpowiedz
  1. Melvina

   K. Z. SnowWhat’s odd is that the first book I read with this theme I did get through Amazon. It’s absolutely superb — one of the best novels I’ve ever read, EVER, in any genre. It doesn’t end well, though, and I wonder if that makes a difference (or the fact it’s considered gay lit and not m/m romance).You know, our whole society is effed up in terms of its standards of &#2d08;2ecency.” Cuss words are carefully bleeped from every damned movie or show that appears on TV, and same-sex intimacy is verboten, yet explicit violence is acceptable and female T&A is everywhere. WTF?

   Odpowiedz
 2. Ginger

  Będąc w Empiku widziałam Pani książkę, kręciło się wokół niej sporo osób, jedno małżeństwo zakupiło mówiąc, że to będzie idealny prezent dla ich córki… Sama również niebawem stanę się jej posiadaczką, a tymczasem życzę Pani i Pani Rodzinie Cudownych Świąt, przesyłam uściski :)) Asia.

  Odpowiedz
  1. kulinarna mekka

   cześć asiu, ściskam również, mam nadzieję, że książka będzie dla ciebie inspiracją. życzę wszystkiego dobrego! basia. ps. proszę, pisz mi „po imieniu”, ok? b. ;))))

   Odpowiedz
 3. Natt

  Bassssssssssssiu .. zakochałam się w 2 zdjęciach z książki to nad ogniskiem w sumie oba nad ogniskiem pierwsze i ostatnie (ale nie mów mężowi bo kto mnie bedzie wspierać w mięsnych potrawach jak nie on ? więc wiesz csiii chyba że mu powiesz że ma piękną żonę)czy to Twój psiak na nim widniej ? Niestety z książki przyjdzie czas korzystania po świętach bo wigilijny stół już cały zastawiony. Jednakże z okazji świąt dużo pyszności na stole , mało przypalonych garnków, miłości w życiu i upartości w dążeniu do celu. Dla Ciebie, męża i całej rodziny
  Natt xoxo

  Odpowiedz
  1. kulinarna mekka

   natt, kochana, nawet nie wiesz, jak się cieszę, że zdjęcia ci się podobają! to nad ogniskiem, to moje ulubione… psiak nie mój, ale tęskniłam strasznie do mojego i wypożyczyłam sobie na spacer psa fotografa. i tak oto gacek stał się gwiazdą, hahahahaaa….

   życzę tobie i twoim bliskim samych cudownych dni, miłości i spełnienia marzeń. ściskam, basia.

   Odpowiedz
 4. Basia W.

  Basiu, święta w pełnym rozkwicie, ale choć z opóźnieniem, to chciałabym Ci życzyć na ten świąteczny czas wszystkiego najlepszego, radosnej atmosfery, miłości najbliższych (pysznego jedzonka raczej nie muszę życzyć:-.
  Wypoczywaj, żebyś miała siłę i chęci, aby dalej dzielić się z nami Twoimi wspaniałymi pomysłami na pyszne potrawy.

  pozdrawiam serdecznie
  Basia

  Odpowiedz
 5. kachna

  Basienko kochana! Na Swieta sie nie udalo ale teraz przybieglam zyczyc Ci wspanialego Nowego Roku!
  Niech sie spelnia Twe marzenia, bo szczescia milosci to na razie masz pod dostatkiem;)
  Sciaskam Cie mocno!:*

  Odpowiedz
 6. Fanny

  in the hospital after ben got into a motorcycle accoDentdictor: Now, you must wear the cone of shame.Ben: [hangs head] I do not like the cone of shame. /took my nephew to see Up/it took a lot for me not to cry like a little bitch

  Odpowiedz
 7. finanzen kreditkarten

  enough then! 😉 ), I am in that dilemma on stage and while choreographing. You expect yourself to be completely there, present, and somehow, I was in a state not inviting every part of me to be there. Holding back and not let dance come too close. Strange to read from somebody like me? yes. Thats why I worked on this solo.Now that was honest. First step taken.

  Odpowiedz
 8. http://www./

  Great post! In regards to your chart (canonicalization, validation and encoding)I think of the path from validation to encoding as one to many. You may have one point of input, but many points of display+use, each requiring a different encoding context.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *