wtorek, 22 stycznia 2013

szczyrk. czy jest coś piekniejszego, niż zaśnieżone góry zimą?

szczyrkwidok z okna, jaki miałam o o7.oo rano

miałam szczęście i możliwość, aby wpaść na malutką chwilkę do tego ślicznego miejsca. zaproszono mnie do brania udziału w akcji gotowania dla narciarzy i muszę się przyznać, nie zastanawiałam się długo! tyle dobrego już o szczyrku słyszałam, ale jakoś tak się złożyło, że nie miałam do tej pory okazji odwiedzić tego sławnego miasteczka.

szczyrkok. 11.oo zawitało do nas nawet słońce!

ekipa samsunga była przemiła, a kasia, paweł i cała reszta ekipy z tvn to świetni ludzie z niesamowitym poczuciem humoru, więc zabawy (mimo pracy) mieliśmy co niemiara.

szczyrkkasia jest po prostu cudowna!

szczyrk

muszę przyznać, że – jak zwykle – nie miałabym takiej radości z gotowania, gdyby zgłodniali i lekko zziębnięci narciarze nie wcinali z takim zapałem dań, które dla nich przygotowałam! niesamowicie się cieszyłam, że przyszło ich tak wielu! niektórzy mówili mi, że specjalnie dla mnie. to niesamowity komplement i chciałam jeszcze raz WSZYSTKIM za to podziękować. za obecność, za wsparcie, za miłe słowa, za uśmiech, za gratulacje. za to, że przyjechaliście. dzięki wam ten weekend w szczyrku będzie niezapomniany. DZIĘKUJĘ.

tu link do krótkich relacji, które były w sobotnim „dzień dobry tvn”, a które to można zobaczyć online.

szczyrkprzepiękna panorama szczyrku o zmroku

6 myśli nt. „szczyrk. czy jest coś piekniejszego, niż zaśnieżone góry zimą?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *