poniedziałek, 31 grudnia 2012

szampańskiej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego nowego 2013!!

basia_ritz

kochani! życzę wszystkim przeszczęśliwego nowego roku 2013!!! spełnienia marzeń, samych cudownych dni i dużo, dużo zdrowa! no i oczywiście szampańskiej zabawy sylwestrowej!!!

wybaczcie, że przez parę ostatnich dni nie byłam prawie obecna na blogu, ale byłam w ciągłym stresie. zakończenie roku niesie zawsze ze sobą sporo obowiązków i nigdy nie wiem, w co najpierw ręce włożyć. a ten rok był dla mnie szczególny i obowiązków zebrało się jeszcze więcej niż normalnie. mam nadzieję, że wkrótce nabierze wszystko swojego rytmu i będę znowu mogła regularnie piec i gotować i dzielić się tym z wami!

dziękuję wszystkim za cudowne maile, komentarze i życzenia płynące z serca. nawet nie wiecie, jak bardzo się przy nich wzruszałam i jak pomagały mi przetrwać niektóre przykre chwile. ściskam was wszystkich mocno i jeżeli na jakiś komentarz nie odpowiedziałam, to nie była zła wola, to po prostu brak czasu.

a teraz czas na trochę zabawy! 😉 xoxo, basia.

8 myśli nt. „szampańskiej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego nowego 2013!!

  1. Natt

    Basiu , szampańskiej zabawy i pomyślności w nowym roku dla Ciebie , Twego męża i reszty rodziny, oraz 100 % realizacji noworocznych postanowień !

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *